Jak zarobić pieniądze?

Jak zarobić pieniądze?
...Everything is so simple... and Important.

Sposoby zarobku w internecie

-Tłumaczenie stron
-Pisanie tekstów SEO
-Google Adsense
-Hazard -> Obstawianie meczów ( no co :P )
-Prowadzenie handlu przez Allegro, Gumtree itp.
-Programy Partnerskie
-Tworzenie stron www ( dla osób posiadających odpowiednie umiejętności tj. znajomość html, php itp. )
-Pisanie tekstów i artykułów
-Dodawanie gier, filmów, tapet itp.Pisanie tekstów SEO - żeby wypromować dany produkt czy np: bloga, stronę www, trzeba kierować się pewnymi kryteriami. Osobiście polecam podzielenie w np: blogu, wpisu na:

Temat: Pogrubiony, z ciut większą czcionką niż normalnie pisany tekst, zawierający słowa kluczowe tj. patrząc na mój blog, słowem kluczowym wybranym przeze mnie będzie: Zarobić, Internet, Pieniądze.
Stwórzmy więc temat odpowiadający tym słowom kluczowym.Ważę jest to by zachować lakoniczny styl w temacie tj. użyć dosłownie jednego zdania. Jeśli temat ma być odpowiedzią na rozwiązanie jakiegoś problemu czyli np: Jak zarobić pieniądze w Internecie? To właśnie piszemy to jedno zdanie, kończąc znakiem zapytania.

Przykładowy temat:

Jak zarobić pieniądze w Internecie?


Description/Opis: jest konieczny, ponieważ większej ilości internautów nie chce się czytać długich tekstów, a dzięki opisowi możemy w skrócie przedstawić czego dany wpis będzie dotyczyć. Przykładowo możemy zastosować pytania kierowane do internauty tj.: Chcesz dowiedzieć się jak zarobić? 
Z pewnością nasz czytelnik zainteresuje się tematem i będzie chciał się w niego głębiej wdrążyć. ( W końcu każdy chce zarobić ) - najlepiej również pogrubić, lecz nie zwiększać czcionki ponad normalnym rozmiarem.

Przykładowy Opis:

Chcesz dowiedzieć się jak zarobić pieniądze w Internecie? W tym wpisie przedstawię Ci szczegółowo jakich sposobów możesz użyć by zarobić pieniądze.


Tekst: I tu piszemy wszystko co chcemy, normalnym rozmiarem czcionki, bez pogrubienia. Najlepiej w dwóch do trzech pierwszych zdaniach użyć również słowa kluczowe.

Przykładowy tekst:

Każdy prędzej czy później zada sobie pytanie "jak zarobić pieniądze?". Otóż można to robić wszelaki sposób, lecz większości osób nie chce się wychodzić z domu, to też szukają prostego sposobu jak zarobić pieniądze w internecie. itd.


Posklejana całość powinna wyglądać mniej więcej tak:


Jak zarobić pieniądze w Internecie?

 Chcesz dowiedzieć się jak zarobić pieniądze w Internecie? W tym wpisie przedstawię Ci szczegółowo jakich sposobów możesz użyć by zarobić pieniądze. 

 Każdy prędzej czy później zada sobie pytanie "jak zarobić pieniądze?". Otóż można to robić wszelaki sposób, lecz większości osób nie chce się wychodzić z domu, to też szukają prostego sposobu jak zarobić pieniądze w internecie. itd.Zachowując taką systematykę i dokładność pisania tekstów SEO, możemy łatwo wypromować naszego bloga w rankingach Google.


Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz